ساعات کار: شنبه تا پنجشنبه 8:00-4:00 borna.ind@gmail.com

شرکت برنا قطعه پارس با بیش از 10سال سابقه
معرفی

فعالیت شرکت برنا قطعه پارس از سال 1387 آغاز شد. هدف این شرکت، طراحی و ساخت، تعمیر، نصب و مونتاژ تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف است، و همچنین از ابتدا با شرکت هایی همچون نفت و گاز، حفاری، کارخانجات فولاد صنایع پتروشیمی و نیشکر و چندین شرکت خصوصی وابسته به صنایع عظیم کشور، همکاری نموده است.

پس از گذشت بیش از یک دهه فعالیت، مفتخریم با بهره گیری از تکنولوژی و دانش فنی نوین، نیروی انسانی مجرب ،خدمات ارزشمند و سوابق درخشانی در خدمت رسانی به کارفرمایان محترم ارائه نماییم.

شرکت برنا قطعه پارس در راستای دستیابی به هدف متعالی خود در ارائه خدمات متمایز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، واحد بازرگانی خود را با در پیش گرفتن سیاستی منعطف و بر پایه سلایق مختلف مشتریان بنا نهاده است.

دفتر مرکزی تهران و کارگاه ساخت و تعمیرات در اهواز، این شرکت را در خدمت رسانی به کارفرمایان از شمال تا جنوب میهن عزیزمان ایران متمایز نموده است.

حضور فعال در نمایشگاه های داخلی و خارجی، تلاش مستمر در جهت افزایش رضایتمندی مشتری و ارتقاء کیفیت، بهبود مستمر سیستم مدیریت و افزایش اثر بخشی، بکارگیری نیروی متخصص، خلاق و نوآور، بهبود فرایندها از طریق استفاده از راهکارهای جدید، بهره گیری از دانش نوین و استفاده از استاندارد های لازم در جهت بهبود مدیریت کیفیت خدمات، تحقیق و توسعه اهداف پیش رو و بلند مدت شرکت برنا قطعه پارس می باشند.

بیشتر در مورد ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مشاوره رایگان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

10 سال تجربه

 برنا قطعه پارس امروزه با در اختیار داشتن تجربیاتی با ارزش و کارامد به روند رو به رشد کاری خود ادامه میدهد


آنچه مشتریان درباره ما می گویند.

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح س

مشتری اول
نام پروژه مشتری

ارزش مشتریان ما

 جلب رضایت مشتری و تحویل کالایی با کیفیت از اولویتهایی کاری این شرکت می باشدbrands